Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Domy Weselne:

 

http://www.cukierniagrzes.pl/dom-weselny.html

http://www.dom-weselny-stary-mlyn.pl/

http://www.dworekpoddebami.eu/

http://www.kuzniakrynica.pl/

http://acapulco.org.pl/index.php/home





 

 

 

Zespoły muzyczne:


 Magik Band www.magikband.pl tel:+48 790 211 552

Góralsi             tel:+48 512 316 653 www.goralsi.pl

Saksband         tel: +48 603 131 269 www.saksband.pl

Bajersi              tel:+48 881 792 301 www.bajersi.pl

Dance               tel: +48 606 275 408 www.zsepolweselnydance.bnx.pl

Teqila                tel:505 546 457 www.teqila.pl

Hasiory             tel:61 549 199

Tit Bit                tel:501 679 753

Luz Muz            tel:604 403 164 

Promm Plus      tel:696 747 930 www.prommplus.pl

Bonus Band      tel:692 784 117

Kanon Band      tel:601 481 677 www.kanonband.pl

Prima Band       tel:604 579 107 www.primaband.pl

Trojan Band      tel:507 064 886

Akord Band       tel:600 377 613 www.akordband.pl

Betley Band       tel:691 549 199

Creative             tel:507 400 195

Fantazja             tel:506 101 972

Kapela Omen     tel:513 947 808 www.kapelaomen.pl

Master               tel:509 695 286 ,18 4463521

Kapela Kuligów tel:502 769 764

Mirage               tel:665 499 520

Mila                   tel:509 989 738

Teraz MY           tel:517 908 210

Twist                 tel:519 683 304

Amadorro     tel:+48 604 209 427 ,666 993 434

No Name     tel: 501 016 940

Zespół Muzyczny Duo-Live tel:509 190 597 www.duo-live.pl









 

Drużbowie:

 

Sroka Piotr                     tel: 880 617 200

Horowski Leszek           tel: 888 652 346

Górka Krzysztof              tel:690 932 690

Słaby Krzysztof              tel: 606 369 118

Bernasiewicz Paweł        tel: 504 077 953

Kulig Józef                    tel: 698 686 403

Kulig Tomasz                tel:501 152 391

Sowa Andrzej               tel:  18 443 738

Sroka Dawid                 tel:889 123 338

Ćwiklik Marcin              tel:693 389 777

Fecko Paweł                 tel:505 872 482






Limuzyny:


Plata Łukasz  tel: 502 764 234

http://www.viplimo-plata.pl/



 

 
© "Wasz Najpiękniejszy Dzień" PROFESJONALNA OBSŁUGA FOTOVIDEO Andrzej Stafin
Realizacja: Verakom, projektowanie stron Nowy Sącz